EURO  
English  
 

TÜRKÇE ÇAĞRI MERKEZİ

Publication Date: 21/05/2024

TÜRKÇE ÇAĞRI MERKEZİ

Karadağ'da Transfer Hizmeti Alacak Türk Misafirlerimiz için Türk Hattından

Türkçe Dil destegi  +90 242 606 16 36   Tel & Whattsap

Phone        :    +38269266212

WhatsApp  :    +38269266212

E-Mail        :    podgoricatransfer@gmail.com

Web           :     www.podgoricaviptransfer.com
 
OUR COMPANY IS THE MEMBER MINISTRY OF TOURISM & ASSOCIATION OF TURKISH TRAVEL AGENCIES (TURSAB) ESTABLISHED 1989.
НАША КОМПАНИЯ ЯВЛЯЕТСЯ ЧЛЕНОМ МИНИСТЕРСТВА ТУРИЗМА И АССОЦИАЦИИ ТУРЕЦКИХ ТУРИСТИЧЕСКИХ АГЕНТСТВ (ТУРСАБ), ОСНОВАННОЙ В 1989 ГОДУ.
 
This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.
 
Это сообщение и вложения являются конфиденциальными и предназначены исключительно для лиц, указанных в этом сообщении. Если вы получили это сообщение, хотя и не являетесь его адресатом, вы несете ответственность за сохранение конфиденциальности сообщения. Отправитель не несет ответственности за точность или правильность информации, содержащейся в сообщении и его вложениях. Наша компания не несет ответственности за любые изменения или несвоевременное получение, потерю целостности и конфиденциальности, вирусы и любой ущерб, причиненный каким-либо образом вашей компьютерной системе.
 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özeldir ve gizlidir. Bu mesajın muhatabı olmamanıza rağmen tarafınıza ulaşmış olması halinde mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de söz konusudur. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirketimiz mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 

Latest News

TÜRKÇE ÇAĞRI MERKEZİ

TÜRKÇE ÇAĞRI MERKEZİ Karadağ'da Transfer Hizmeti Alacak Türk Misafirlerimiz için T&...

Read more

Istanbul Airport Transfer

Istanbul Airport Transfer We are here to help you with our professional transfer service to make your transportation t...

Read more

Podgorica Airport Transfer

Podgorica Airport is an excellent starting point for transportation to various holiday destinations in Montenegro. We o...

Read more

Antalya Airport Transfer

Antalya Havalimanı Transfer Alanya Belek Side Kemer Manavgat Lara Kundu Tekirova  ...

Read more

Rome Airport Transfers

Rome Airport Transfers  Rome Airports Transfers Private passenger transportation to city center Termini train sta...

Read more
Ödeme Yöntemleri
https://www.podgoricaviptransfer.com/ © 2024 - All Rights Reserved -